عنوان نداریم!

 

"من می‌میرم برای این که کسی  _حالا هر کجا که هست_ عین خودش باشد وقتی که آن‌جا نیست. یعنی خودش را پشت ظواهری که دو پول سیاه نمی‌ارزند مخفی نکند. یا از ترس این‌که دیگران چه قضاوتی درباره‌اش می‌کنند؛ خودش را یک طوری که نیست جلوه ندهد یا آن طوری که هست، خودش را نشان ندهد."

 


از کتاب کافه پیانو نوشته‌ی آقای فرهاد جعفری... همین چند دقیقه پیش داشتم می‌خوندم٬ از این تیکه‌اش خوشم اومد...

/ 8 نظر / 13 بازدید
فروشگاه اینترنتی رفاه

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی فروشگاه اینترنتی رفاه افتتاح شد . دیگر لازم نیست برای خرید اینترنتی تمام سایتهای اینترنتی را جستجو نمایید . ما تمام محصولات فروشندگان اینترنتی را در سایت فروشگاه اینترنتی رفاه جمع آوری کرده ایم تا شما با خیال راحت محصول مورد نظر خود را از میان محصولات ارائه شده در اینترنت انتخاب نمایید . فروشگاه اینترنتی رفاه با همکاری سیستم پرداخت در محل ایران مارکت سنتر و تحت پوشش پست جمهوری اسلامی ایران محصولات بیش از 1000 فروشنده اینترنتی را در یک فروشگاه جمع آوری نموده است . فروشگاه اینترنتی رفاه به منظور راحتی در خرید اینترنتی و جلب اعتماد ایرانیان در این نوع خرید ایجاد گردیده است. این نام را به خاطر بسپارید فروشگاه اینترنتی رفاه www.refahshop.com

ِAsal

کافه پیانو ! قشنگ بود [لبخند]

سلمان

سلام خوب هستید؟[گل] راستیتش من برگشتم [خجالت] . البته با یه وبلاگ جدید . باور کنید اونجا شما دوستای قدیمیم رو کم دارم . ظاهراَ شما هم دل خوشی از روزگار ندارید! منتظرتونم[گل] یاحق

مریم م

سلام. موسیقی این بلاگ‌ات بی‌نظیره! البته قبلاَ هم شنیده بودم! کافه پیانو رو هم دو روزی میشه شروع کردم! راستی نمی‌دونم ایمیل‌ام رو دریافت کردی یانه! اما بعد از دفاعیه حتما باهات راجع به یک مسئله‌ای باید حرف بزنم. دفاعیه هم دل‌ام می‌خاد دعوت‌ات کنم!

نون!

عين خودت بودن خيلي سخته . من تازه فهميدم

friendship

جان من فدای ایران و ایرانیان عزیز، مسلمان،مسیحی‌،یهودی،بهائی،ملا،آخوند، بی‌ دین، همه و همه من قربان همه. بقول معروف این نیست بگذرد.