"اگر در کلمات درمانده و بی‌پناه و از نفس‌ افتاده‌ی این کتاب کوچک اندک حرمتی هست٬ باری با فروتنی تمام آن را پیشکش می‌کنم به زن‌ها. به همه‌ی زن‌ها. این تنها ساکنان سمت روشن و معصوم و معنادار زندگی."

 (جملات آغازین کتاب "حکایت عشقی بی‌قاف و بی‌شین و بی‌نقطه"٬ نوشته‌ی آقای مصطفی مستور)


وقتی کتاب رو باز کردم این قسمت رو چند بار خوندم...
من یکی از اون‌هایی هستم که او کتاب رو بهشون پیشکش کرده...
این جمله‌ها شروعی بود برای افتادن توی گرداب‌های ذهنی...
گرداب.. گردباد.. گردفکر!!

گاهی دلم می‌خواست یه چند روزی مرد باشم و از چشم یه مرد به زن‌ها نگاه کنم...
دلم می‌خواست تو ذهن یه مرد باشم و با ذهن یه مرد به زن‌ها فکر کنم... بی‌واسطه...
اگرچه این روزها نوشته‌ها و حرف‌های این دنیای مجازی گاهی اون فضایی رو که می‌خوام شبیه‌سازی می‌کنه اما دلم می‌خواست بی‌واسطه باشه...

/ 6 نظر / 12 بازدید
پارسا

سلام راستش تا حالا فکر می کردم شما مرديد. آرزوی خوبی نيست که چند روز مرد باشی و از ديد اونها به زن نگاه کنی. متاسفانه اينجا هوا پاکيزه نيست و آب آلوده است . بايد اين رو از مردهايی که توی چراگاه های خيابان راه می افتند و گناه می چرند فهميده باشی.... به زن بودنت افتخار کن که تو دردانه خدايی. هر چند نمی دونم چی شده که آخرين پستم توی وبلاگ ... شايد خودت بيايی و ببينی بهتر باشه!!

مريم م

چرا دو تا وبلاگ قبلی ت با آخرين شروع ميشه !!! .. ببخشيد سلام .. من ولی هميشه آرزو کردم به چشم يک انسان به همه نگاه کنم .. بی زنونه مردونه کردن ِ همه چيز! حتی عشق! می دونم زياده خواهيه .. و شاید ناممکن .. چون هر چی باشه ما زنيم و طرف مقابل مرد .. گاهی نه تنها ظاهر که ذهنیت ها هم زن و مرد داره .. اما من قبولش ندارم .. من آنسوی ِ ستاره انسانی می جويم ..

مريم م

اون شعر : به شانه ام زده ای که تنهايی ام را تکانده باشی .. شاعرش گروس عبدالملکيان هست .. شعرهاش زيباست ! راستی اينجا جس خنکی به آدم ميده !

سپيده

ساکنان سمت روشن و معصوم و معنادار زندگی... همش هندوونه زير بغله... کی تو اين دنيا واسه زن ارزش قائله؟ خود خدا قايل بوده؟؟ حق انتخاب با مرده٬ حق شروع يه زندگی٬ حق تموم کردن همون زندگی که خودش شروع کرده... اينام فقط حرفه٬ دلخوش کنکه! می‌خوام ساکن سمت تاريک و نامعصوم و بی‌معنی زندگی باشم لطفا!

عبداله

اينجا عجيب بوی غربت می‌ده...

م ی ث م

اگه اين گرداب های زندگی نباشه زندگی ميشه ـــــــــــــــ